Klubbmestere ITFK

Her finner du oversikt over Klubbmestere – «Værdens bæste hoinna det året» i ITFK gjennom tida (under utvikling)

NB! Vi ønsker tilbakemelding på informasjonen under, særlig om dere ikke er på lista (uansett årstall) så ønsker vi dere inn! Gi også tilbakemelding på om noe er feil. Send tilbakemelding til Hans Andreas Øygarden ([email protected])

Klubbmestere ITFK 2022

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK IS Kane Maja Kolstad
AK ES Aiva Siver Knoph
VK B Øder Nils B. Skaar

Klubbmestere ITFK 2021

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK ES Aiva Siver Knoph
AK GS Hazard Trygve Kolstad
VK GS Ante Steinar Einvik

Klubbmestere ITFK 2020

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK P Geir Ingrid Rein
AK B Tinderrypas Dana Sven Odne Haugen
VK B Raunakkens Cox Nils B. Skaar

Klubbmestere ITFK 2019

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK GS Sorry Kari Kolsum
AK ES Mia Eva Røssing
VK ES Sætermoen’s Thira Th Helgar Sætermo

Klubbmestere ITFK 2018

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK ES Kvernmomarka’s F-C Røya Jon Olav Helden
AK ES Skogbannets Vera Hilmar Olsen
VK Ikke arrangert

Klubbmestere ITFK 2017

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK ES Texaslias Scott Erling Ragnar Hermann
AK SV Myrtel av Brandsægg Søndre Rune Fossum
VK B Raunkakkens Cox Nils B. Skaar

Klubbmestere ITFK 2016

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK P Høytjønnas Tale Terje Selen
AK ES Akira Frank Robert Brekke
VK P Villefarets Mico Terje Bjugan

Klubbmestere ITFK 2015

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK ES Topper Olav Wohlen
AK ES Vilja Jan Tunby
VK B Raunakkens Cox Nils B. Skaar

Klubbmestere ITFK 2014

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK GS Shakira Ailin Wigelius
AK ES Tverrvolas Taiko Trond Kolstad
VK ES Ringvassøyas Mira Reidar Wikdahl

Klubbmestere ITFK 2013

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK ES Dulles Timon Erling Ragnar Hermann
AK B Raunakkens Åsa Sven Odne Haugen
VK GS Sarabakks Scott Hans Andreas Øygarden

Klubbmestere ITFK 2012

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK      
AK IS Heggelifjellets Lo1 Boss Thorleif Nordskog
VK P Bergeflons Pia Trygve Kolstad

Klubbmestere ITFK 2011

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK ES Kira Are Skaufel
AK ES Ildfotens H-Charlie 2 Stig Garli
VK GS Vistviks Raija Tormod Bjørken

Klubbmestere ITFK 2010

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK P Metrinelunds Thilde Terje Bjugan
AK ES Ildfotens H-Charlie 2 Stig Garli
VK B Åa Sveinung Aune

Klubbmestere ITFK 2009

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK P Ridge Joar Pynten
AK P Skipper Terje Bjugan
VK B Pronto Nils B. Skaar

Klubbmestere ITFK 2008

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK ES Ildfotens H-Charlie 2 Stig Garli
AK ES Chinn Reidar Wildahl
VK IS US Maximara Ronny Aksnes

Klubbmestere ITFK 2007

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK P Lix Einar Hustad
AK ES Zico Jan Arild Green
VK ES Isi Harald Gomo

Klubbmestere ITFK 2006

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK B Pronto Nils B. Skaar
AK GS Smølarypas Tia Arild Dahl
VK P Borgefloens Frøken Trygve Kolstad

Klubbmestere ITFK 2005

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK GS Flintheias Prima Harald Halvorsen
AK P Setpoints Laser Einar Hustad
VK ES Skillevatnets Tiba Kjell Norum

Klubbmestere ITFK 2004

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK IS Neadalen Zera Tore Skjerve
AK ES Vømmølfjellets Jussi Bassi Bjørn Ivar Gomo
VK ES Skillevatnets Taiga Hans Christian Olsen

Klubbmestere ITFK 2003

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK GS Svartvatnets Tikka Kari Kolsum
AK ES Ranja Tor Johnsen / Frode Winge
VK ES Tjermedalens E-Toya Rune Sagvold

Klubbmestere ITFK 2002

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK GS Flintheias Chivas Regal 2 Pål Andor Kjesbu
AK ES Benty av Blåbekken Stig Gorseth
VK GS Flintheias Pippi Harald Halvorsen

Klubbmestere ITFK 2001

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK ES Shåni Karin Berget
AK ES Tania Snorre Green
VK ES Singsåsens Alfred Larris Torbjørn Røsæg

Klubbmestere ITFK 2000

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK ES Tanja Snorre Green
AK ES Maren Jan Erik Grønn
VK ES Vømmølfjellets Maja Harald Gomo

Klubbmestere ITFK 1999

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK GS Flintheias Peggy Harald Halvorsen
AK ES Bjørktun Lady in Red Pål Inge Røe
VK ES Skillevatnets Tupsi Ingebjørn Gomo

Klubbmestere ITFK 1998

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
Avlyst på grunn av kollisjon med årets siste jaktprøve

Klubbmestere ITFK 1997

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK ES A Maja Harald Gomo
AK ES Eddie av Blånebekken Kjartan Knutsen
VK ES Senta Knut Heimstad

Klubbmestere ITFK 1996

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK ES Bjønnålias Max Steinar Volden
AK GS Flintheias Paola Harald Halvorsen
VK ES Urfjellets Ronja Bjørn Ivar Gomo

Klubbmestere ITFK 1995

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK P Finnbekkens Sjakk Einar Hustad
AK ES Buster Geir Schei
VK ES Senta Knut Heimstad

Klubbmestere ITFK 1994

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK Ingen Deltakere
AK ES Roy Jan Bjørnar Kvam
VK ES Urfjellets Ronja Bjørn Ivar Gomo

Klubbmestere ITFK 1993

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK ES Rosso av Ørntind Maria Gaard
AK IS Chann Kennet Mossige
VK ES Bestla Stig Gorseth

Klubbmestere ITFK 1992

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK      
AK      
VK      

Klubbmestere ITFK 1991

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK      
AK      
VK      

Klubbmestere ITFK 1990

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK      
AK      
VK      

Klubbmestere ITFK 1989

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK      
AK      
VK      

Klubbmestere ITFK 1988

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK      
AK      
VK      

Klubbmestere ITFK 1987

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK      
AK      
VK      

Klubbmestere ITFK 1986

Klasse Rase Hundens Navn Eier/Fører
UK      
AK      
VK