Premierte ITFK-hunder Vinter 2015

Her vil premieringer på deres hunder fortløpende legges ut. Dersom din hund har fått premie send mail til handreas86@gmail.com , tlf 95917557 eller til Hans Andreas Øygarden på facebook med følgende info:

  • Navn på hund
  • Reg.no og foreldre (om ønskelig)
  • Oppnådd premie
  • Klasse (UK, AK, VK – evt kvalik, semi, finale, CK,res.cacit, cacit)
  • Eier/Fører
  • Dato
  • Prøvested

Følgende ITFK-hunder har oppnådd premieringer i vinter, vi gratulerer!

Rase/Navn  Far – Mor  Reg.No  Eier/Fører  Dato Prøvested Premie
GS Åens G Blackie Troldmarkens Applaus – Åens Una DK09372/2006 Arild Dahl 21.02.15 Fosenprøven 1.VK m/CK kval
ES Rakbjørglia`s Dell`a Rosa Ramp – Rakbjørglia`s Inger NO44385/11 Lise Garberg 21.02.15 Fosenprøven 3.VK kval
ES Vindølas Ls-Justin Liver Della Regina Del Bosco – Vindølas C-Selma NO43380/13 Frank Robert Brekke/Anita Inderdal 21-22.02.15 Fosenprøven 2.UK + 2.UK
B Sofus Rollex – Staurin`s Kutta NO34232/10 Brian Herje Fosenprøven 2.AK
Goppollens Easy Nordvestjydens z.bassino og Bea NO055740/13 Frode Bratberg 21.02.15 Fosenprøven 2.UK
ES Pei Fang Tilly Limingruet`s Hi-Troll – Pei Fang Førti NO54340/11 Brynjar Holmli 07.03.15 Namdalsprøven 1.VK kval
GS Langsundets Ville Finnvola`s Kid – Langsundets Lille-Ti NO48036/09 Marius og Mona Aakervik/Marius Aakervik 07.03.15 Namdalsprøven 2.VK kval
ES Vindølas Nd Bieber Dc – Vindølas C-Nora NO51834/13 Frank Robert Brekke/Anita Inderdal Namdalsprøven 2.UK
ES Hærvola`s Fei Løvenskarets James Harald Bond – Hærvola`s Ina NO47836/13 Harald Gomo 07-08.03.15 Namdalsprøven 2.UK + 2.UK
B Sofus Rollex – Staurin`s Kutta NO34232/10 Brian Herje/Eirik Sklett Namdalsprøven 3.AK
ES R Inna Spjeldberget`s Trym – Bjønnålia`s Inger NO58451/10 Pål Inge Røe 08.03.15 Namdalsprøven 1.VK Finale
ES Løvenskarets Maja Vømmølfjellets Urix – Vømmølfjellets Prima Eira NO37913/13 Harald Gomo 08.03.15 Namdalsprøven 2.UK
GS Harry V`mets Du Marais De La Gordonniere – Stjernetoppens Stella NO40456/11 Anita Inderdal 08.03.15 Namdalsprøven 1.AK
P Villetoftes Mico Jutevatnets Radar – Metrinelunds Gossi DK18062/2012 Terje Bjugan 08.03.15 Namdalsprøven 1.AK
Goppollens Easy Nordvestjydens z.bassino og Bea NO055740/13 Frode Bratberg 07.03.15 Namdalsprøven 1.UK
ES Pei Fang Tilly Limingruet`s Hi-Troll – Pei Fang Førti NO54340/11 Brynjar Holmli 14.03.15 Verdalsprøven 1.VK kval
ES Ringvassøya`s Mira Kvernmomarka`s Troll – Ringvassøya`s Shakira NO40076/09 Reidar Wikdahl 14.03.15 Verdalsprøven 3.AK
B Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlegg NO34111/10 Nils B. Skaar 14.03.15 Verdalsprøven 3.VK kval
B Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens Ta Roma Røvarlegg NO34111/10 Nils B. Skaar 15.03.15 Verdalsprøven 2.VK m/res Cacit Finale
ES R Inna Spjeldberget`s Trym – Bjønnålia`s Inger NO58451/10 Pål Inge Røe  14.03.15 Verdalsprøven 1.VK kval
ES Rakbjørglia`s Della Rosa  Ramp – Bjønnålia`s Inger NO44385/11 Lise Garberg  15.03.15  Verdalsprøven 4.VK Finale
B Ismenningens C-Tore Hund Raunakkens Turbo – Ismenningens A-Lotta NO46718/13 Kåre Herje/Brian Herje 14.03.15 Verdalsprøven 1.UK
Kjesbua’s C O Cato Fugledes Odin – Hirvasvuopion Cepa NO34863/14 Kristoffer Nyborg 15.03.15 Verdalsprøven 2.UK
GS Finnvola`s Pater Børgsjitens Dått No – Finnvola`s Lilly NO32633/11 Frode Winge Verdalsprøven 2.AK
ES Rotåa`s Topper Rampen`s Sako – Rotåa`s Anni NO41276/13 Olav Wohlen Verdalsprøven 2.AK
ES Sørberget`s Trixi Sørberget`s Tengel – Mellemfjellet`s Zalsa NO47818/12 Snorre Green 15.03.15 Verdalsprøven 2.AK
ES Skogbannets Cora Kvernmomarka`s Troll – Orkelsjøen`s Raya NO53302/09 Andreas Trefjord 14.03.15 Verdalsprøven 1.VK kval
ES Spjeldberget`s Voice Slottvidda`s I M Falk – R Inna NO50683/13 Pål Inge Røe Rørosprøven 1.UK
ES Rakbjørglia`s Della Rosa Ramp – Bjønnålia`s Inger NO44385/11 Lise Garerg Storlidalen 3.VK kval
SV G-Sherpa Dore-Tea – Nero NO41374/13 Gunnar Børøsund/Tor Arne Bade 21.03.15 Trollheimprøven 3.UK
SV Gaisa Dore-Tea – Nero NO41372/13 Tor Arne Bade 21-22.03.15 Trollheimprøven 1.UK & 3.UK
P Metrinelunds Kejser Metrinelunds Ricco – Blålyngens Trille DK10299/2008 Terje Bjugan 29.03.15 Rørvatnet/Sverige 1.VK
ES DC Vindølas Zanto – Mokleiva`s Tidy NO37095/09 Frank Robert Brekke 27-28.3.15 NM Vinter Andøya 2.VK m/CK kval + 1.VK m/CK semi
P Bjønnålia`s Figaro Balder – Vaulhaugen`s Miss Mouche 26814/07 Per Ole Bjørndal 27-28.3.15 NM Vinter Andøya 3.VK kval + 5.VK semi
IS Heggelifjellet`s N-Fant Heggelifjellet`s Lo%-Face – Heggelifjellets Fie NO35060/12 Johnny Ekseth 28.03.15 Tydalsprøva 6.VK kval
Kjesbua’s C O Cato Fugledes Odin – Hirvasvuopion Cepa NO34863/14 Kristoffer Nyborg 28.03.15 Tydalsprøva 2.UK
P Cito Einar Holmvik 06.04.15 Sverige 1.UKL m/HP
ES Omnsfjelltoppen`s Pink Nyheimgutens Tuff – Engertoppen`s Arven NO37807/14 Lise Garberg 06.04.15 Sverige 1.UKL
GS Bukkafjellet`s Bn Nike Ninjo – Åens G Blackie NO44930/12 Arild Dahl 10.04.15 Lifjellprøva 2.AK
ES Rotåa`s Topper Rampen`s Sako – Rotåa`s Anni NO41276/13 Olav Wohlen Lifjellprøva 1.AK
GS Finnvola`s Pater Børgsjitens Dått No – Finnvola`s Lilly NO32633/11 Frode Winge Lifjellprøva 1.AK
B Raunakken`s Ragg Carl D`ar Roc`h Bernez – Raunakken`s TA Roma Røvarlægg NO34797/13 Kari Birgitte Ekseth Lifjellprøva 3.AK
ES Goppollens Easy Nordvestjyden`s Z. Bassino – Bea NO55740/13 Frode Bratberg Lifjellprøva 1.UK
Rotåas Aisa Rotåas Anni/Rampens Sako NO41278/13 Magnus Haugen 10.04 Lifjellprøva 1.AK
P Eidemslias Lille Nova Jimrypas Jeger – Eidemslias Prikka NO33825/14 Jostein Trustrup og Ingrid Rein/Ingrid Rein 11.04.14 Lifjellprøva 1.UK
ES Dulles B Tiba Berkjestølen`s Figo – Skillevatnet`s Turte NO45897/11 Kåre Norum 11.04.15 Lifjellprøva 1.VK kval
GS Bukkafjellet`s Af Fauna Langsundets Faun – Børgsjitens Arja NO32790/10 Arild Dahl 11.04.15 Lifjellprøva 1.VK m/CK kval
P Bjønnålia`s Figaro Balder – Vaulhaugen`s Miss Mouche 26814/07 Per Ole Bjørndal 11.04.15 Lifjellprøva 2.VK kval
GS Evejgaardens Bjørk Børgsjitens Dått No – Evjegaarden’s Cassandra NO44871/11 Andreas Gomo Leistad og Camilla Horn/Andreas Gomo Leistad 12.04.15 Lifjellprøva 1.VK Finale
ES Omnsfjelltoppen`s Pink Nyheimgutens Tuff – Engertoppen`s Arven NO37807/14 Lise Garberg 10.04.15 Meråkerprøva 1.UK
P Eidemslias Geo  Eidemlia`s Dano – Eidemlia`s Raya NO33814/14 Steinar Volden 12.04.15 Meråkerprøva 1.UK
ES Omnsfjelltoppen`s Zucca Nyheimgutens Tuff – Engertoppen`s Arven NO37803/14 Roger Hermanstad/Lise Garberg 12.04.15 Storlidalen 2.UK
ES DC Vindølas Zanto – Mokleiva`s Tidy NO37095/09 Frank Robert Brekke 17-18.04.15 RSML 1.VK kval + 2.VK semi
ES Vindølas Nd Bieber Dc – Vindølas C-Nora NO51834/13 Frank Robert Brekke/Anita Inderdal 18.04.15 RSML 1.UK
Rotåas Quick Rotåas Anni/Rampens Sako NO41275/13 Krister Stav 19.04.15 RSML 2.AK
ES Spjeldberget`s Voice Slottvidda`s I M Falk – R Inna NO50683/13 Pål Inge Røe 17.04.15 Artic Cup 5UKK kval
ES Skogbannets Cora Kvernmomarka`s Troll – Orkelsjøen`s Raya NO53302/09 Andreas Trefjord Storlidalen 2.AK
ES Omnsfjelltoppen`s Pink Nyheimgutens Tuff – Engertoppen`s Arven NO37807/14 Lise Garberg Storlidalen 2.UK
P Eidemlia`s Aki Eidemlia`s Dano – Eidemlia`s Raya NO33816/14 Jostein Myhr Storlidalen 3.UK
P Eidemslias Geo Eidemlia`s Dano – Eidemlia`s Raya NO33814/14 Stinar Volden 19.04.15 Storlidalen 2.UK
GS Åens Harry Glavaris Dv Ztorm – Vinteralens Tillaaen NO32782/14 Bjørnar Boneng Grotliprøven 1.UK
GS Kvænangsfjellet`s Luna Kimi – Kvænangsfjellet’s Ilja NO31055/13 Pål Anders Wang 24.04.15 Grotliprøven 1.AK
Bukkafjellets Bn Nike Ninjo – Åens G. Blackie NO44930/12 Arild Dahl 26.04.15 Grotliprøven 1.AK
ES Omnsfjelltoppen`s Zucca Nyheimgutens Tuff – Engertoppen`s Arven NO37803/14 Roger Hermanstad Dovreprøven 1.UK
B Raunakkens Cox Velvet Dei Fiorindo – Raunakkens TA Roma Røvarlægg NO34111/10 Nils B. Skaar 24-26.04.15 Saltfjellet 1.VK m/CK kval + 1.VK semi + 1.VK Finale m/CACIT
B Raunakkens TA Roma Røvarlgg Ask – Åforsens Tina 04158/07 Ronny Sagmo 24.04.15 Saltfjellet 2.VK m/CK kval
ES Valera`s Beauty Kvernmomarka`s Troll – Pei Fang Shakira NO32028/09 Joakim Aurstad 24-25.05.15 Saltfjellet 3.AK + 2.AK
ES R Inna Spjeldberget`s Trym – Bjønnålia`s Inger NO58451/10 Pål Inge Røe 25.04.15 Saltfjellet 2.VK semi
P Eidemlias Geo Eidemlia`s Dano – Eidemlia`s Raya NO33814/14 Steinar Volden 24.04.15 Dovrefjellsprøven 3.UK
P Eidemlias Geo Eidemlia`s Dano – Eidemlia`s Raya NO33814/14 Steinar Volden 26.04.15 Dovrefjellsprøven 2.UK